Scholten: "Dat dreunde bij collega's op kantoor nog flink na"

Dominique Scholten
Dominique Scholten Foto: © MTB-Photo

FC Twente werd dinsdagavond uitgeschakeld in de kwartfinales van het bekertoernooi. Algemeen directeur Dominique Scholten hoopte met de Tukkers de bekerfinale te halen, maar daar is FC Twente dit seizoen niet in geslaagd.

"Ondanks (weer) een prima wedstrijd, wist het team de overwinning niet naar zich toe te trekken", zegt Scholten op de officiële website van FC Twente. "Met de fantastische steun van de meegereisde supporters had het bekerseizoen een vervolg moeten krijgen. Het mocht niet zo zijn. De teleurstelling van de uitschakeling dreunde bij zowel staf, spelers en de collega's op kantoor de volgende dagen nog flink na en dat gevoel zal bij jullie niet anders zijn geweest."

Scholten weet dat het vizier weer vooruit gericht moet worden. "We moeten verder. Er is geen tijd om in de uitschakeling te blijven hangen. Morgen wacht alweer de competitiewedstrijd in De Grolsch Veste tegen SC Heerenveen. We spelen dit seizoen nog zeven wedstrijden in eigen huis en ook daarin kunnen we het verschil maken, ons stadion als onneembare Veste. Daar gaan we samen voor zorgen. Er is dit seizoen nog alles om voor te spelen", beseft Scholten.

Lees meer:
0 reacties