Scholten na bekeruitschakeling: "Competitie nu nog belangrijker"

Dominique Scholten
Dominique Scholten Foto: © Pro Shots

FC Twente wilde dit seizoen lange tijd op drie fronten strijden, maar werd woensdagavond uitgeschakeld in het bekertoernooi. Algemeen directeur Dominique Scholten baalt daar flink van.

"Na in het nieuwe jaar de competitie heel goed begonnen te zijn met een klinkende overwinning tegen Willem II was er woensdag de teleurstelling na de bekeruitschakeling in Deventer", zegt Scholten op de officiële website van FC Twente. "We wilden graag ver komen in het bekertoernooi, maar dat is helaas niet gelukt. De kortste weg naar Europees voetbal is afgesneden en dat maakt de competitie nog belangrijker."

"Via een goede klassering op de ranglijst kunnen we opnieuw Europees voetbal afdwingen", vervolgt de bestuurder. "Dit seizoen ervaren we hoe mooi het is om Europees mee te doen. Willen we dat volgend seizoen weer meemaken dan is het zaak de aansluiting bij de top te behouden."

Scholten beseft dan ook het belang van het komende duel. "Zondag kunnen we daarvoor een mooie stap zetten in Breda. NAC is dan onze tegenstander. Het is weliswaar geen 'avondje NAC', maar het wordt geen gemakkelijke middag. De selectie bereidt zich goed voor op het duel en wil na de nederlaag van woensdag ongetwijfeld met een reactie komen."

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties