Scholten over nieuw trainingscomplex: "Dat kan wellicht eerder"

Sportcampus Diekman
Sportcampus Diekman Foto: © Pro Shots

FC Twente hoopt begin volgend jaar te kunnen starten met de bouw van het nieuwe trainingscomplex op Sportcampus Diekman. Dat vertelt algemeen directeur Dominique Scholten in de podcast Sinds 1965 van FC Twente.

Er is een planning, zo benadrukt Scholten. "De vergunningen worden as we speak aangevraagd. De planning is dat we in Q1, het eerste kwartaal van 2026, gaan bouwen. Als dat lukt... We hebben ongeveer een jaar nodig om te bouwen. Ik verwacht dat het ergens, uiterlijk, in juli 2027 gereed moet zijn. De velden kunnen wellicht wat eerder klaargemaakt worden. Op dit moment wordt de grond ook bouwrijp gemaakt in het gebied. Er gebeurt genoeg."

Ondertussen is er in de media veel te doen over de bouwplannen van FC Twente. "Ja, ik lees ook de artikelen en ik hoor daar ook veel over, ik ben erbij betrokken", zegt Scholten met een glimlach. "Het zijn processen waar je altijd doorheen moet. Dat is gewoon eenmaal zo geregeld in Nederland, daar moeten we ook niet van schrikken."

De jeugdteams van de mannen zullen niet gaan trainen op het nieuwe trainingscomplex. "De jeugd van de vrouwenafdeling gaat daar wel trainen. De jeugd van de mannenafdeling gaat trainen in Hengelo."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand