Scholten over nieuw trainingscomplex: "Ik vind dat ook vervelend"

Dominique Scholten
Dominique Scholten Foto: © Pro Shots

Dominique Scholten is als algemeen directeur van FC Twente achter de schermen druk bezig om de nieuwe trainingsaccommodatie van FC Twente op het Diekman van vorm te voorzien. Voorlopig zit de club uit Enschede echter nog vast in de plannende fase. 

"In juni of juli zijn de plannen door de raad heen gekomen. Dat was wel een soort van historisch moment. Ze zeiden in de raad ook: dit gaan we gewoon doen. De fase waarin we nu zitten gaat over onderzoeken. Ik wil niemand vermoeien met wat voor onderzoeken, maar dat gaat over grondwater, flora en fauna, vleermuizen. Dat moet nu allemaal gaan plaatsvinden", opent Scholten bij De Ballen Verstand van TC Tubantia.

Scholten weet dat, ondanks dat dit proces tijdrovend is, dit wel een belangrijk proces is. "Op het moment dat wij daar zes velden neerleggen en de grond is niet goed en we komen daar achter, dan hebben we niks aan die accommodatie. Dus vandaar dat we onderzoeken en dat kost, en ik vind dat ook vervelend, gewoon tijd."

Voordat er überhaupt begonnen kan worden met bouwen, zijn we al een jaar verder. "Als ik heel positief ben, dan zou ik zeggen dat we tussen juli 2025 en januari 2026 de eerste schoppen in de grond kunnen zetten. Daarna heb je nog wel een jaar nodig om alles in orde te krijgen." 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
Bekijk de hele stand