"Scouts die Regeer niet kenden zullen zijn naam hebben genoteerd"

Youri Regeer in de Europa League
Youri Regeer in de Europa League Foto: © Pro Shots

Youri Regeer was namens FC Twente tegen OGC Nice de absolute uitblinker. Regeer kon afgelopen zomer al naar Benfica, maar bleef bij FC Twente. Deze zomer zullen meerdere clubs haar ogen op de jonge speler gaan richten.

"Regeer was overal, donderdagavond. Scouts die hem nog niet kenden, zullen zijn naam hebben genoteerd", schrijft Geert-Jan Jakobs in Voetbal International. Tijdens zijn optredens toonde hij regelmatig zijn techniek, dynamiek en veelzijdigheid, maar was hij ook nog grillig en bleu."

"Logisch, gezien zijn jonge leeftijd. Maar over zijn talent bestond geen twijfel. Ook niet bij andere clubs. Zoals Benfica, dat afgelopen zomer naar Regeer informeerde. De interesse kreeg geen vervolg, tot opluchting van FC Twente dat in de allrounder een speler met een grote groeimarge ziet", weet Jakobs.

"Een paar maanden onderweg in zijn tweede seizoen is Regeer uitgegroeid tot een sterkhouder bij FC Twente. Hij begon als rechtsback, maar schoof na de komst van Bart van Rooij door naar het middenveld", besluit de journalist.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
11 Fortuna Sittard 15 -4 18
Bekijk de hele stand