Sébastien Pocognoli geniet: "Ik denk dat FC Twente verrast was"

Union-trainer Sébastien Pocognoli in De Grolsch Veste
Union-trainer Sébastien Pocognoli in De Grolsch Veste Foto: © BSR Agency

Sébastien Pocognoli heeft met grote tevredenheid naar het optreden van Union Sint-Gillis gekeken tegen FC Twente. De Belgen waren de betere partij in De Grolsch Veste en wonnen het Europa League-duel met 0-1.

"Een gameplan met veel risico", zo vatte Pocognoli zijn speelwijze na de wedstrijd samen, geciteerd door Sporza. "Ik ben heel trots op de manier waarop we deze match aangevat hebben."

Pocognoli denkt dat FC Twente niet zo'n sterk Union had verwacht. "Ik denk dat Twente verrast was", geeft de oefenmeester aan. "We speelden als een thuisploeg. Hoge druk, man-op-man en we voetbalden snel naar voren. Het had wel 0-2 of meer moeten zijn bij de rust, en ook daarna kregen we nog momenten om de wedstrijden te beslissen. Daarom was het nog even spannend, maar goed. We hebben hen echt verrast. Als je een Nederlands team met de lange bal begint te zien spelen, is dat vaak een goed signaal."

Union kon de zege in de Europa League heel goed gebruiken. "We zitten echt in een uitdagend seizoen als club, met veel nieuwe spelers. Nu weten we dat we op de goede weg zijn. Maar vandaag is niet de enige goede wedstrijd die we dit jaar al gespeeld hebben. We kunnen het ons niet gewoon niet veroorloven om 10% minder te spelen. Elke wedstrijd is intens", aldus de hoofdtrainer van Union.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
22/05
FC Twente
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 Feyenoord 34 38 68
4 FC Utrecht 34 17 64
5 AZ 34 21 57
6 FC Twente 34 13 54
7 Go Ahead Eagles 34 2 51
8 NEC Nijmegen 34 5 43
9 SC Heerenveen 34 -15 43
Bekijk de hele stand