Sem Steijn: "Daar hebben we als FC Twente helemaal niets aan"

Sem Steijn is dit seizoen de grote man bij FC Twente met 15 goals. Echter heeft hij nog niet gescoord in Europees verband. Is dat een pijnpunt?

"Nee hoor. Ik kijk er nooit zo naar welke competitie, want daar heb ik niet zoveel aan", stelt Steijn bij FC Twente TV. "Ik zit er gewoon hartstikke goed in en die lijn wil ik doortrekken. Ik leef altijd van wedstrijd naar wedstrijd, dus hier kijk ik totaal niet naar."

"We hebben lekker getraind vandaag (woensdag red.)", gaat hij verder in op de voorbereiding op het duel met Malmö FF.  "Dus vooralsnog is het goed. Je mag maar een uurtje het veld op als je en Europese trip hebt en voor de Europa League speelt. Dan is het even kort scherp houden. Het tactische deel hebben we gehad en het is nu vooral het goed gevoel creëren met elkaar om klaar te zijn voor morgen."

"We weten wel dat we resultaat moeten halen morgen, dus daar kijken we vooral naar", reageert hij op de vraag of de laatste twee nederlagen nog invloed hebben. "Je hebt er niets aan om terug te kijken. We moeten morgen resultaat halen en dat is het enige dat telt. Wat er in het verleden is gebeurd neem je niet het mee het veld in. We moeten punten halen, anders gaan we het niet redden. We moeten gewoon punten halen hier."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 21 7 42
4 Feyenoord 21 20 39
5 AZ 21 15 37
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
9 NAC Breda 21 -10 26
Bekijk de hele stand