Sem Steijn vertelt over bijzondere leermeester: "Heel blij mee"

Sem Steijn
Sem Steijn Foto: © Pro Shots

Sem Steijn was tegen FC Volendam goed voor een hattrick. Hij vertelt na de wedstrijd dat hij sinds kort traint met Ruud van Nistelrooij op afwerken.

"Dat is wel gaaf om te vertellen: ik ben twee keer met hem het veld op geweest om aan mijn trap te werken", aldus de Twente-uitblinker voor de camera van ESPN na zijn drie goals.

Van Nistelrooij en vader Maurice Steijn werden ook samen gespot op de tribune. "Het is heel gaaf dat hij (RvN, red.) er was - dat wist ik niet - en dat ik dan drie keer scoor." Hij is de clubloze trainer erg dankbaar. "Als je van iemand wat kan leren, is het van Ruud. Het was heel leerzaam en daar ben ik heel blij mee."

Wat het duo precies heeft gedaan op de training? "We schoten niet eens zoveel ballen, maar we keken meer wat ik doe met welke bal. Welke hoek creëer je voor de keeper en in welke hoek sta je zelf achter de bal?", besluit Steijn, die inmiddels op zeventien competitiegoals staat dit seizoen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
Telstar
14:30
FC Twente
zo
22/02
FC Twente
12:15
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 AZ 18 2 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 19 1 24
10 FC Utrecht 17 5 23
Bekijk de hele stand