Simonis wijst op rol van Sadilek: "Ze speelden ons in de kaart"

Paul Simonis
Paul Simonis Foto: © Pro Shots

FC Twente verloor woensdagavond in de strijd om de KNVB Beker met 3-1 op bezoek bij Go Ahead Eagles, maar Paul Simonis beseft dat het duel ook heel anders had kunnen aflopen. De trainer van Go Ahead Eagles zag dat de Tukkers in het eerste kwartier heer en meester waren. 

De club uit Enschede 'vergat' na de 0-1 van Sem Steijn echter om door te drukken en de score verder uit te bouwen. "We hebben in de rust met die gasten kritisch gekeken wat we konden tackelen en wat er beter moest", blikt Simonis terug op de website van de Telegraaf. "Dat waren wat dingetjes om er sneller druk op te krijgen met name op Michal Sadilek als die zich liet uitzakken voor de opbouw. Dat lukte heel aardig", constateert hij.

"Ik vond FC Twente na de rust ook veel afwachtender spelen", vervolgt Simonis over de tactiek van de bezoekers. "Daardoor speelden ze ons in de kaart. Het leek wel of ze de 1-0 voorsprong wilden gaan consolideren. Als ik overall kijk naar de tweede helft dan vind ik dat er één ploeg was die aanspraak maakte op de overwinning en dat waren wij. Dat idee had je de eerste 20 minuten nooit kunnen hebben, want toen waren we helemaal nergens.”

Lees meer:
0 reacties