Steijn in aanmerking voor Oranje-debuut? "Hij ligt op koers"

Sem Steijn zwaait
Sem Steijn zwaait Foto: © BSR Agency

Sem Steijn maakte het afgelopen jaar negentien doelpunten in de Eredivisie. De aanvallende middenvelder moet alleen Luuk de Jong (24) voor zich dulden. 

Steijn weet al anderhalf jaar regelmatig het net te vinden. Vorig seizoen maakte hij zeventien doelpunten en in de eerste helft van dit seizoen staat de teller al op twaalf. "Het moet gek lopen wil hij niet wederom eindigen op minimaal vijftien treffers", schrijft Bart Frouws in Voetbal International. "Als Steijn dat lukt, dan komt hij in een aardig rijtje met landgenoten."

Sinds het midden van de jaren negentig maakten dertien Nederlanders in minimaal twee Eredivisie-seizoenen vijftien goals of meer. Twaalf van die dertien spelers haalden het Nederlands elftal. "Steijn ligt qua cijfers dus op koers om Oranje te halen, maar zou met een beetje pech ook de nieuwe Hoogendorp kunnen worden." De voormalig spits was begin deze eeuw enorm op schot bij RKC Waalwijk, maar is de enige van het rijtje van dertien die nooit voor Oranje speelde. 

Zet in op FC Twente - Go Ahead Eagles!

FC Twente speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
11 Fortuna Sittard 15 -4 18
Bekijk de hele stand