Steijn lacht: "Als de goal vijf centimeter hoger was geweest..."

Sem Steijn juicht
Sem Steijn juicht Foto: © BSR Agency

FC Twente won zondag met 2-0 op bezoek bij Sparta. Sem Steijn toonde op Het Kasteel weer eens zijn klasse. In de week dat zijn transfer naar Feyenoord officieel werd gemaakt, was Steijn trefzeker. De aanvallende middenvelder trof ook nog de lat.

"We hebben een lekkere wedstrijd gespeeld", reageerde de topscorer van de Eredivisie bij RTV Oost. "Met name de eerste helft. Ik vond alleen wel dat we de tweede helft wat terugzakten. Daar hadden we wat meer uit kunnen halen. We maken twee geweldige goals, we geven niet zoveel verdedigend weg. Dan heb je eigenlijk een relatief makkelijke middag."

Steijn genoot van zijn 24e treffer van het seizoen. "Dat was een mooie goal. Een goede schijnbeweging en goed hard, hoog geschoten. Daar moest ik hem wel schieten, want Nick Olij is natuurlijk een goede keeper. Dus daar moest 'ie in en daar ging 'ie in", glundert de FC Twente-speler.

De schijnbeweging is iets wat Steijn vaker wil laten zien. "Ik heb dat wel in me, maar ik moet soms iets meer lef hebben om dat soort dingen te doen. Het was een goede goal en ook leuk om dat soort dingen nu te laten zien."

Vroeg in het duel was de middenvelder ook al dicht bij een treffer, met een fraaie knal op de lat. "Dat was zonde. Die raakte ik wel fantastisch. Als de goal vijf centimeter hoger was geweest, in plaats van lager, dan was 'ie erin gegaan", doelt Steijn al knipogend op Heracles, waar de lat voor de wedstrijd tegen Feyenoord te laag hing. "Zonde. Het was een goede poging en dat was ook wel een lekker begin van de wedstrijd voor iedereen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand