Steijn ramt bal dak van goal in: "Wilde de bal eigenlijk voorgeven"

Sem Steijn
Sem Steijn Foto: © BSR Agency

Sem Steijn was tegen FC Groningen goed voor zijn twaalfde competitietreffer van dit seizoen. Vrijwel altijd scoort de middenvelder, die nu op twaalf doelpunten staat.

"Ik wilde de bal eigenlijk voorgeven, maar toen zag ik dat de speler van Groningen (Resink, red.) heel gretig was, waarna ik besloot hem uit te kappen", zegt Steijn bij de TC Tubantia. "Of ik met dat klassement bezig ben?"

"Straks gaan de Luuk de Jongs wel over me heen, en Gimenez (zaterdag goed voor een hattrick tegen Heracles, red.) is ook weer terug van zijn blessure", aldus Steijn die zich geen voorstellingen maakt. "Het enige wat ik heb is, dat het leuk zou zijn als ik tot aan de winterstop bovenaan zou kunnen blijven staan."

Lees meer:
0 reacties