Stentler wijst naar FC Twente: "Ik vind het ontzettend knap"

Leonne Stentler
Leonne Stentler Foto: © Pro Shots

Andries Jonker maakte afgelopen week zijn selectie voor de oefenwedstrijden tegen China en de Verenigde Staten bekend. De bondscoach riep één debutante op: Ella Peddemors. Leonne Stentler snapt dat wel.

De voormalig international is lovend over de 22-jarige Peddemors, die afgelopen zomer werd overgenomen door VfL Wolfsburg en dit seizoen wordt verhuurd aan haar oude club, FC Twente Vrouwen. "Ik begrijp het wel dat Jonker haar heeft opgeroepen. Het is een ontzettend talentvolle speelster. Technisch zeer begaafd. Ze is overal op het veld, ze heeft ontzettend veel loopvermogen. Ze heeft een goede balbehandeling, mooie trap."

"Volgens mij, vlak voor haar tweede kruisbandblessure, stond Jonker al op het punt om haar op te roepen. Toen kwam die vervelende blessure en zat ze weer even in de wachtkamer", merkt Stentler op bij de NOS. "Ik vind het ontzettend knap, na twee van zulke grote blessures, dat je toch weer op dat niveau komt. Er zit bij haar nog zoveel potentie in. Echt een beloning", oordeelt de oud-voetbalster.

Zet in op FC Twente tegen FC Utrecht!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
8 FC Groningen 14 -2 20
9 Fortuna Sittard 14 -2 18
10 Go Ahead Eagles 14 -1 17
Bekijk de hele stand