Streuer bevestigt zoektocht: "Wij zoeken nog wel een speler daar"

Bij FC Twente blijft de wens bestaan om het middenveld verder te versterken met creativiteit. In aanloop naar het sluiten van de transferwindow bevestigde Jan Streuer dat er nog steeds gezocht wordt naar een specifieke type speler.

"Wij zoeken nog wel een middenvelder", klinkt het duidelijk uit zijn mond in 1Twente Voetbaltijd. De focus ligt daarbij op een dynamische en creatieve speler die het elftal van nieuwe impulsen kan voorzien.

De blessure van Mathias Kjølø gooit enigszins roet in het eten en hoewel er met Ramiz Zerrouki en Kristian Hlynsson al veelbelovende opties in de selectie zitten, blijft de wens om iemand toe te voegen aanwezig. "Als je met twee controlerende spelers wilt spelen, dan was Zerrouki vorige week echt een goede combinatie met Kjølø en met Hlynsson daarvoor. Dat is een prima middenveld", reageert Streuer. "En dan heb je Arno Verschueren nog. Die kan ook controlerend spelen."

De selectie biedt dus flexibiliteit, maar de vraag blijft of er voor het sluiten van de markt nog een speler komt die écht iets extra’s kan brengen. "Hlynsson is creatief", meent Streuer. "Sem Steijn stond op tien, maar dat is totaal geen creatieve speler."

Ook Michal Sadílek wordt genoemd als belangrijke kracht in het verleden, maar ook hij werd niet als creatieve motor gezien. De zoektocht naar een spelbepalende middenvelder is dus nog gaande en de komende weken zullen uitwijzen of die wens van Streuer nog in vervulling gaat.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand