Streuer speelt in op toekomst: "Bedoeling dat hij wordt verkocht"

Jan Streuer
Jan Streuer Foto: © Orange Pictures

FC Twente versterkte zich in de winterstop met Alfons Sampsted. De international van IJsland traint inmiddels al mee in Enschede en zal de strijd om de rechtsbackpositie moeten aangaan met Joshua Brenet. Technisch directeur Jan Streuer geeft echter aan dat Sampsted niet is gehaald voor die concurrentiestrijd.

"Dat is eigenlijk meer een invulling voor het nieuwe seizoen", legt Streuer uit bij ESPN. "In de Scandinavische landen zijn de spelers vaak transfervrij in December, dus dit was gewoon een optie. De bedoeling is wel om Brenet te verkopen in de zomer."

FC Twente nam Alfons Sampsted transfervrij over van het Noorse Bodø/Glimt, de club die de afgelopen jaren naam maakte in Europa. Sampsted liet in Europees verband van zich horen toen hij vorig jaar zijn club naar de kwartfinale van de Conference League schoot, ten koste van AZ.

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Agenda
zo
4/06
FC Twente
14:30
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 34 49 75
3 Ajax 34 48 69
4 AZ 34 33 67
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
8 SC Heerenveen 34 -6 46
Bekijk de hele stand