Tadic stuurde appje naar FC Twente-speler: "Een heel fijne gast"

Dusan Tadic in De Grolsch Veste
Dusan Tadic in De Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

FC Twente speelde vorige week donderdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen Fenerbahce, maar Anass Salah-Eddine baalde achteraf van het resultaat. De vleugelverdediger zag zijn directe tegenstander Dusan Tadic scoren. 

"Ik had met Dusan mee kunnen lopen, al was het moeilijk omdat die bal opeens vanuit het middenveld kwam", blikt hij terug op de website van Voetbal International. "Ik had Max ook kunnen coachen, dat er een man in zijn rug stond. We hebben als team naar die goal gekeken en we moeten daarvan leren. Maar een persoonlijke fout zou ik het niet noemen. Die pass van Amrabat was gewoon ongekend. Een bal die je dit seizoen misschien niet meer gaat zien, zo perfect."

Salah-Eddine was ook onder de indruk van de afronding van Tadic. "Dusan is zo’n goeie speler en lastige tegenstander, dat hebben we gisteren weer gezien", vertelt de oud-Ajacied. "Ik kan wel waarderen hoe hij alles doet om er het maximale uit te halen. Uit een wedstrijd, ook uit zijn carrière. Hij lééft voor zijn sport. Maar hij is ook gewoon een heel fijne gast. Vandaag stuurde hij me nog een appje: Goed gespeeld gisteren, je bent goed bezig, ga zo door. Dat waardeer ik enorm", besluit Salah-Eddine, die op vrijdag - een dag na de wedstrijd tegen Fenerbahce - dus werd geïnterviewd door het weekblad van VI. 

Lees meer:
0 reacties