Taha moet aan de bak: "Als trainer word je soms ook gek van hem"

Taha op de bank bij FC Twente
Taha op de bank bij FC Twente Foto: © BSR Agency

FC Twente verloor dinsdagavond met 2-1 op bezoek bij Red Bull Salzburg en Daan Rots kreeg na afloop kritiek vanwege zijn matige optreden. De vleugelaanvaller, die ook als nummer tien kan spelen, hielp een grote kans om zeep en bleek ook minder betrouwbaar in defensief opzicht. 

Leon ten Voorde zag dat Younes Taha als invaller binnen de lijnen kwam en hij is benieuwd of de creatieve linkspoot dit seizoen zijn stempel kan gaan drukken bij de club uit Enschede. "Hij heeft de Olympische Spelen laten schieten", vertelt hij in de podcast De Ballen Verstand van Tubantia. "Daar zal hij wel met een bepaald gevoel naar gekeken hebben, want Marokko heeft het heel goed gedaan en hij ging voor zijn kans bij FC Twente", blikt Ten Voorde terug. 

"Hij moet concurreren met Daan Rots en Rots is goed aan de voorbereiding begonnen, maar ik vond hem daarna wel wat afvlakken. Alleen Daan Rots is natuurlijk nog wel onomstreden bij FC Twente", vervolgt de verslaggever, die benieuwd is naar de ontwikkeling van Taha. "Er moet nog wel wat bij. Maar toch is hij een speler... dat heb je altijd bij hem en dat is ook het mooie: als hij in het veld komt, heb je wel het gevoel dat er iets geks kan gaan gebeuren. En dat geks bedoel ik in de positieve zin van het woord. Soms word je als trainer ook gek van hem, maar hij kan ook iets geks in het positieve doen", besluit Ten Voorde. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
Bekijk de hele stand