Ten Hag neemt oude bekende McClaren mee naar Manchester United

Steve McClaren
Steve McClaren Foto: © Orange Pictures

Steve McClaren gaat met Erik ten Hag mee naar Manchester United. Het duo werkte eerder samen bij FC Twente in het kampioensjaar, toen de Engelsman assistentie kreeg van de Nederlander. Nu zijn de rollen omgedraaid.

Al langer ging het gerucht dat Ten Hag de voormalig trainer van FC Twente mee wilde nemen naar Old Trafford. McClaren was al eerder werkzaam geweest bij de Red Devils. Een groot pluspunt volgens de hoofdcoach, die het reilen en zeilen binnen de grootmacht nog niet kent.

Daarnaast komt ook Mitchell van der Gaag de staf versterken. Hij begon bij Ajax als trainer van de beloftenploeg, maar schoof daarna door naar het eerste elftal. De klik met de hoofdtrainer was zo goed dat ze nu samen aan de slag gaan in Engeland. "Welcome Mitchell… and welcome back Steve", laat de club weten via de officiële kanalen.

Zet €10 in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op FC Twente (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
za
13/01
FC Twente
18:45
AZ
za
20/01
NEC
16:30
FC Twente
zo
28/01
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
3/02
FC Twente
16:30
RKC Waalwijk
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 46 45
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 14 22 30
4 FC Twente 14 13 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
Bekijk de hele stand