Ten Voorde: "Je zou je als FC Twente-fan bijna rijk kunnen rekenen"

Leon ten Voorde langs het trainingsveld
Leon ten Voorde langs het trainingsveld Foto: © BSR Agency

FC Twente is als nummer zes de winterstop ingegaan. De Tukkers verloren de laatste competitiewedstrijd van AZ, maar kunnen de Alkmaarders in januari alweer passeren. Leon ten Voorde ziet nog het nodige perspectief.

"FC Twente staat slechts een punt achter AZ, het verschil met Feyenoord bedraagt maar vier punten en het alom bewierookte FC Utrecht staat helemaal niet zo ver voor: vijf punten", schetst hij in de Tubantia. "Pak de eerste speeldag in 2025 er eens bij en zie: AZ moet naar PSV en FC Utrecht naar Feyenoord. FC Twente ontvangt Willem II. Je zou je als FC Twente-fan bijna rijk kunnen rekenen onder de kerstboom."

"Maar tegelijkertijd doen ze er in Enschede verstandig aan om niet naar anderen te kijken", vervolgt Ten Voorde. "Laat FC Twente, dat halverwege de competitie zeven punten minder heeft dan vorig seizoen rond deze tijd, het zelf maar beter gaan doen. Te vaak viel na afloop van wedstrijden het woordje 'onnodig'. Maar hoe onnodig is iets als het telkens weer gebeurt? Deze ploeg mist killersinstinct en een bepaalde hardheid."

Lees meer:
0 reacties