Ten Voorde laakt 'amateurisme' bij FC Twente: "Niet normaal"

Leon ten Voorde
Leon ten Voorde Foto: © NESimages

Daan Rots moest vrijdagavond verzorgd worden door de clubarts van Sparta Rotterdam. De club uit Enschede had geen clubarts bij zich en volgens Leon ten Voorde is dat niet voor het eerst. 

Het was een opvallend beeld: Rots werd aan zijn hoofd behandeld door de clubarts van de tegenstander. "Het schijnt, en dat is mij nog nooit opgevallen eerlijk gezegd omdat ik daar niet zo mee bezig ben, dat FC Twente geen clubarts mee heeft naar uitwedstrijden", onthult Ten Voorde in De Ballen Verstand. "Het is volstrekt niet normaal dat jij als professionele club, die vindt bij de top vijf van Nederland te horen, geen clubarts bij je hebt. Dat is hetzelfde dat je als amateurclub zonder verzorger op pad gaat. Dat kan toch niet?"

Ten Voorde kan er met zijn verstand niet bij. "Je bent een professionele organisatie. Kom op zeg, wat is dit voor een amateuristische opmerking?", vraagt de clubwatcher zich af. "Dit is zo amateuristisch. Ik kan er gewoon niet over uit. Ik vind het niet passen bij een club met status en die ambitie heeft. FC Twente heeft een clubarts, maar blijkbaar alleen met thuiswedstrijden."

Doe mee aan het WK-spel van Twentefans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Twentefans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties