Ten Voorde slaat terug: "Zij hebben hun zaakjes niet op orde"

Leon ten Voorde
Leon ten Voorde Foto: © BSR Agency

Vervoerder Keolis dreigt treinen te schrappen vanwege wangedrag door FC Twente-supporters. In de podcast De Ballen Verstand bespreken Leon ten Voorde en Fardau Wagenaar de zaak.

"Ik snap hun punt, als mensen zich misdragen moet je ze aanpakken. Aan de andere kant hebben zij hun zaakjes ook niet op orde. Als er 4000 supporters zijn en je hebt maar materieel voor 1500, dan wordt het gewoon heel druk op het station en neemt de onrust toe. Bij de NS heeft Twente geen problemen, maar ja die gaan maar tot een bepaalde tijd", zo stelt Ten Voorde.

"Straks in de Europa League is er een probleem", meent Ten Voorde. Die wedstrijden zullen ook laat afgelopen zijn. Wagenaar vindt het vooral de verantwoordelijkheid van de supporters. "Ook als je wat langer moet wachten, moet je je gedragen."

Zet in op FC Twente - Excelsior!

FC Twente speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Excelsior. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties