Ten Voorde tipt FC Twente: "Als je kijkt naar Go Ahead Eagles..."

Leon ten Voorde
Leon ten Voorde Foto: © Sportfoto-oost

Leon ten Voorde vraagt zich af of FC Twente zich deze winter gaat versterken met een buitenspeler. De flanken voorin zijn de eerste seizoenshelft een serieus probleem gebleken. 

Daan Rots, Mitchell van Bergen en Sayf Ltaief wisten het net nog niet te vinden. "Donderdagavond (tegen Olympiakos red.) werd weer bevestigd dat het op de vleugels niet goed zit. Haal je er nog eentje bij?", vraagt Ten Voorde zich af in De Ballen Verstand. FC Twente hoopte op de talentvolle Miliano Jonathans, maar de rechtsbuiten gaat naar FC Utrecht. "Dat biedt perspectief om misschien iemand te halen die er op papier meteen moet staan." 

Zo gaat de naam van Jesper Karlsson al langer rond in het geruchtencircuit. De voormalig aanvaller van AZ speelt lang niet alles bij Bologna en zou zijn carrière in de Eredivisie weer een boost kunnen geven. "Maar dat is wel een hele dure optie voor een halfjaar", aldus Ten Voorde, die verwacht dat alleen een huurdeal realistisch is voor FC Twente. "Die heeft in de Eredivisie wel heel veel laten zien."

Ten Voorde denkt dat FC Twente meer moet scouten in Scandinavië. "Als je kijkt wat er de laatste tijd bij Go Ahead is binnengekomen aan talenten. Dat zijn allemaal aardige spelers met marktwaarde", stelt de clubwatcher van FC Twente. "Ze zullen daar wel kijken, maar er is nog niks uitgekomen. Om wat voor reden dan ook, het kan een bewuste keuze van de club zijn."

Lees meer:
0 reacties