Ten Voorde verwacht veranderingen bij FC Twente: "Fouten gemaakt"

Leon ten Voorde
Leon ten Voorde Foto: © Sportfoto-oost

Leon ten Voorde verwacht dat de selectie van FC Twente na dit seizoen behoorlijk op de schop gaat. De club uit Enschede verkeert niet in beste doen en lijkt zich te moeten richten op de play-offs. 

Na de nederlaag bij Heracles Almelo was de onvrede bij de supporters van FC Twente groot. "Het ligt heel gevoelig. In de rest van het land was niemand bezig met deze derby, maar dit is wel de tweede tik op rij", legt Ten Voorde uit in De Ballen Verstand. "Iedereen denkt dat ze langzaam richting de play-offs gaan en als je dit niveau vasthoudt heb je straks geen thuisvoordeel, omdat je niet boven AZ of Go Ahead Eagles eindigt. Dan wordt het een stuk lastiger."

Ten Voorde denkt dat de matige tweede seizoenshelft niet zonder gevolgen blijft. "De les die getrokken zal worden is dat de selectie volgend seizoen op de schop gaat. Er moeten keuzes gemaakt worden, dat is goed. Je moet doorselecteren en dan komt er volgend seizoen een nieuwe selectie te staan", aldus de clubwatcher. "Er zijn fouten gemaakt in het aankoopbeleid, die lessen worden wel meegenomen naar volgend jaar."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
8 SC Heerenveen 31 -14 40
Bekijk de hele stand