Ten Voorde voorspelt: "Niet van opkijken als FC Twente hem inlijft"

Leon ten Voorde
Leon ten Voorde Foto: © MTB-Photo

FC Twente-trainer Joseph Oosting heeft tijdens het trainingskamp in Oostenrijk drie jeugdspelers toegevoegd aan de selectie, waaronder twee veelbelovende buitenspelers uit de regio: Owen Panneflek uit Borne en Sil Blokhuis uit Denekamp.

De komst van deze twee talenten betekent volgens clubwatcher Leon ten Voorde een frisse wind op de flanken. In TC Tubantia zegt hij: "Met Owen Panneflek uit Borne en Sil Blokhuis uit Denekamp heeft het regionale voetbal eindelijk weer twee talentvolle buitenspelers. Na Ola John is het op de flanken te lang stil geweest."

Hoewel Daan Rots al jaren aan de rechterkant speelt bij de Tukkers, ziet Ten Voorde hem niet als een typische vleugelspeler. "Natuurlijk: Daan Rots uit Groenlo speelt ook rechts voorin, maar hij is meer een allrounder die op meerdere plekken uit de voeten kan dan die typische vleugelflitser. Dat is Sil Blokhuis wel."

Blokhuis, die oorspronkelijk van SDC’12 komt, tekende onlangs nog een driejarig contract bij de FC Twente/Heracles Academie. Zijn kwaliteiten blijven volgens Ten Voorde niet onopgemerkt: "De linkerspits, afkomstig van SDC’12, is redelijk snel en heeft een actie in huis. Hij tekende onlangs een driejarig contract bij de FC Twente/Heracles Academie, maar niemand moet er vreemd van opkijken als de Enschedese eredivisionist hem over een tijdje inlijft."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
Telstar
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 18 3 24
10 FC Utrecht 17 5 23
Bekijk de hele stand