Ten Voorde zag geschikte opvolger Pröpper: "Was ideaal geweest"

Leon ten Voorde op de tribune
Leon ten Voorde op de tribune Foto: © NESimages

Leon ten Voorde denkt dat er in de achterhoede van FC Twente nog wel wat mutaties gaan plaatsvinden. De Tukkers verloren al Robin Pröpper en mogelijk staat er nog een defensieve kracht voor een vertrek. 

Een opvolger voor aanvoerder Pröpper vinden lijkt een lastige klus te worden. Ten Voorde komt zelf met de naam van PSV-verdediger Armando Obispo. "Obispo zou een ideale speler geweest zijn, maar die is geblesseerd en mag niet weg", stelt hij in De Ballen Verstand. "Als je die had kunnen huren... Dat soort types moet je aan denken." Voorlopig kan de clubwatcher nog niet op andere geschikte namen komen. "Bij FC Twente zijn ze ook nog aan het wikken en wegen."

Daarbij zou Alfons Sampsted, die opnieuw tweede viool lijkt te spelen rechtsachter, ook zomaar nog kunnen vertrekken. "Ik denk dat Sampsted op de deur gaat kloppen bij Bruggink. Hij wil wel verder kijken en er zou ongetwijfeld wat belangstelling komen", denkt Ten Voorde. "Dan komt er wel een rechtsback bij, daar kunnen ze wat versterking gebruiken. Regeer is een talentvolle speler, maar hij heeft het wel moeilijk gehad in de voorbereiding."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
Bekijk de hele stand