Teun de Boer onthult: "Altijd contact met FC Twente gehouden"

Teun de Boer is niet helemaal verrast door de aanstelling van Erik ten Hag als technisch directeur bij FC Twente. De commentator van ESPN weet dat de oud-trainer van onder meer Manchester United altijd in beeld is geweest in Enschede. 

"Ik denk dat het heel bewust is", doelt De Boer bij Voetbalpraat op ESPN op de nieuwe functie van Ten Hag. "Ik krijg ook dat dat hij in het interview zelf aangeeft dat het een heel andere dimensie van het voetbal is, die hij nog niet kent. En dat hij heel bewust gekozen heeft om geen trainer meer te zijn en deze nieuwe stap aan te gaan. Hij wil dat dus blijkbaar niet meer en dit echt gaan doen."

Dat Ten Hag bij FC Twente terecht is gekomen, vindt hij niet verrassend. "Het is terloops ter sprake gekomen en hij heeft altijd contact met FC Twente gehouden, geeft hij ook aan. Nu komt dit eruit en wil hij dit gaan aanpakken. Het is niet zo dat er gesprekken zijn gevoerd en meteen het technisch directeurschap ter sprake is gekomen. Het is gewoon in de loop der tijd ter sprake gekomen. Het leek hem super interessant", aldus De Boer. 

Ten Hag komt wel in een andere wereld terecht en de verwachting is dan ook niet dat hij snel terugkeert als hoofdtrainer. "Daarom zal hij het komende half jaar ook gebruiken om daar ervaringen op te doen nog met Jan Streuer aan zijn zijde", meent De Boer. "Zoals het bij Arnold Bruggink is gegaan, moet hij daarna het stokje overnemen. Dat ga je neem ik aan ook niet doen voor een paar maanden als er dan weer een Premier League-club voorbij komt."

Lees meer:
0 reacties