Theo Janssen: "Daarom kwam FC Twente er voetballend niet uit"
Theo Janssen vond PSV vrijdagavond een sterke indruk maken tegen FC Twente. De voormalig speler van de Tukkers zag dat zijn oude werkgever er niet uit wist te komen in Eindhoven.
"Het heeft ook te maken met de manier van spelen, want Bosz wil altijd naar voren en heel vroeg en hoog drukzetten", begint Janssen aan tafel bij NOS Studio Voetbal. "Er zit heel veel bravoure in. Met Vitesse hebben we precies hetzelfde gespeeld. Allemaal hoog druk naar voren, iedereen moet aansluiten en de centrale verdedigers moeten doordekken."
"Dat zag je ook tegen FC Twente", gaat de voormalig voetballer van de Tukkers verder. "PSV komt vaak in de één-tegen-één, maar heeft daar totaal geen problemen mee. FC Twente kwam er voetballend niet uit en dat heeft met de intensiteit van PSV te maken."
"En dat kan alleen maar als je goede aanvallers hebt, die geweldig drukzetten. Ismael Saibari kan dat trouwens ook. Er vielen twee goals uit de situaties dat PSV hoog drukzet en de bal verovert. Peter Bosz heeft een heel duidelijke speelstijl en daar wijkt hij niet vanaf", aldus Janssen.