Theo Janssen laat zich gelden op eerste dag: "Dat lijkt klein"

Theo Janssen
Theo Janssen Foto: © Pro Shots

Theo Janssen is officieel begonnen aan zijn nieuwe uitdaging als hoofdtrainer van De Treffers. De voormalig middenvelder van onder andere FC Twente zet hiermee een nieuwe stap in zijn trainersloopbaan. Ondanks zijn betrokkenheid bij Vitesse en zijn werk als analist voor Ziggo Sport en Studio Voetbal, ligt zijn focus de komende tijd nadrukkelijk op de club uit Groesbeek.

"De Treffers voelt niet als een typische amateurclub. Alles is hier professioneel geregeld," aldus Janssen tegenover TC Tubantia, die zich direct op zijn eerste werkdag liet gelden. Grote veranderingen bleven uit, maar met kleine aanpassingen probeert hij de club naar een hoger niveau te tillen. Zo verplaatste hij de trainingskamer van boven naar beneden, vlakbij de kleedkamer van het eerste elftal. "Dat lijkt klein, maar het maakt het verschil. Nu kunnen spelers gewoon even binnenlopen. Zo’n drempel moet weg."

De aanpak van Janssen is geïnspireerd op zijn ervaringen uit zijn spelerscarrière, onder andere bij FC Twente. "McClaren zat naast de kleedkamer. De deur stond altijd open. Even een praatje, even checken hoe het gaat. Dat vond ik fijn. Dat wil ik hier ook. Ronald Koeman is ook zo’n trainer," vertelt hij.

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties