Theo Janssen weg bij Vitesse: "Een ontzettend zware beslissing"

Theo Janssen als analist
Theo Janssen als analist Foto: © BSR Agency

Voormalig FC Twente- en Ajax-speler Theo Janssen gaat Vitesse na twaalf jaar verlaten. Het icoon van de club wordt hoofdtrainer van De Treffers, dat uitkomt in de tweede divisie.

"Het is voor mij tijd om weer op eigen benen te staan en te doen wat ik het liefste doe. In mijn huidige functie mis ik de rol op het veld. Ik wil mezelf als trainer verder ontwikkelen, en bij De Treffers krijg ik die kans", legt Janssen uit bij Vitesse.

Zijn vertrek uit Arnhem raakt hem. "Vitesse is mijn club, en mijn hart zal altijd geel-zwart blijven. Het was een ontzettend zware beslissing om de deur achter me dicht te trekken, maar het is een kans om me als hoofdtrainer te bewijzen. Dit is geen definitief vaarwel. Als de mogelijkheid zich voordoet, hoop ik ooit terug te keren bij ‘mijn’ Vitesse."

Ook Edwin Reijntjes treurt om zijn vertrek. "Het is ontzettend jammer dat Vitesse een clubcoryfee armer wordt aan het einde van het seizoen. Theo heeft zich altijd voor de volle honderd procent ingezet voor zijn club. Zowel als speler, als in alle andere functies die hij binnen de club heeft gehad. Desondanks wens ik hem het allerbeste en toon ik begrip voor zijn besluit om zichzelf verder te ontwikkelen. We gaan hem missen binnen de club, maar ook zeker daarbuiten."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Zet € 10 in op FC Twente wint van RKC Waalwijk en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
Bekijk de hele stand