Tijmen van Wissing onthult: "FC Twente wil hem wel graag hebben"

Tijmen van Wissing
Tijmen van Wissing Foto: © NESimages

Tijmen van Wissing denkt dat de kans niet groot is dat Gustaf Lagerbielke volgend seizoen nog bij FC Twente speelt. De verdediger wordt dit seizoen gehuurd van Celtic. 

De laatste weken staat Lagerbielke in de basis bij FC Twente en maakt hij een steeds betere indruk. "Hij speelde verdedigend wel sterk. Aan de bal durft hij ook meer initiatief te nemen en wordt hij echt sterker", vertelt Van Wissing in de Oosttribune Podcast. "Hij doet het steeds beter, maar ga je twee miljoen voor hem betalen? Dat is nu zijn marktwaarde."

Jan van Staa weet niet of FC Twente dat overheeft voor de 24-jarige Zweed. "Hij is kopsterk, speelt elke week, maar het duo was altijd Hilgers-Bruns. Lagerbielke is kopsterk, maar komt er bij Celtic echt niet in. Twee miljoen is een hoop geld voor een verdediger", reageert de analist. "Het wordt niet gemakkelijk als ik naar Bruggink luister", vervolgt Van Wissing. "Ze willen hem wel graag hebben, maar het wordt geen eenvoudig verhaal."

FC Twente heeft geen koopoptie in het huurcontract van Lagerbielke opgenomen, dus zal de club uit Enschede met Celtic om tafel moeten om een definitieve transfer te kunnen bewerkstelligen. De Zweedse centrale verdediger ligt nog tot medio 2028 vast bij de Schotse club, die hem in 2023 uit Zweden plukten. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
8 FC Utrecht 16 6 23
9 SC Heerenveen 16 0 20
10 Sparta Rotterdam 16 -14 20
Bekijk de hele stand