Tijmen van Wissing vreest: "Ik denk dat hij kopje onder gaat"

Tijmen van Wissing denkt dat de slechte vorm van FC Twente Joseph Oosting de kop gaat kosten. Onder veel supporters zijn de pijlen gericht op de oefenmeester. 

FC Twente kent een dramatische start van het seizoen, maar haalde op de laatste dag van de markt nog wel Daouda Weidmann en Marko Pjaca bij. "Weidmann is een hele jonge jongen die vorig jaar weinig heeft gespeeld. Het is wel echt een talent", merkt Van Wissing op in de Oosttribune. "Dit zijn geen spelers waar het elftal ineens weer kleur op de wangen van krijgt. Er moet echt iets grondigs gebeuren. Dat je als selectie zegt dat je hoe dan ook met Oosting deze penarie uitkomt. Je moet één front vormen."

Van Wissing vreest dat Oosting dit negatieve sentiment niet gekeerd krijgt. "Als je thuis van NAC wint gaat de storm heel even liggen, maar als je dan weer van Sparta verliest gaat hij weer oplaaien", legt hij uit. "Op een gegeven moment denk ik dat Oosting toch kopje onder gaat. Ik zie het graag anders, want ik vind het een hele prettige man."

Lees meer:
0 reacties