FC Twente verliest bij Ajax: "Spelers hadden daar last van"

FC Twente verloor zondag de laatste wedstrijd van het reguliere seizoen van Ajax. De Tukkers gingen in Amsterdam met 2-0 onderuit. Het viel Anco Jansen op dat de ploeg van Joseph Oosting in de Johan Cruijff ArenA 'ongelooflijk veel' ruimte kreeg.

"Maar je mist bij FC Twente het besef om die ballen ook gewoon tussendoor te spelen en een beetje rust aan de bal... Het was allemaal zo gehaast", merkt Jansen op in De Oosttribune. "Het leek een beetje de omgekeerde wereld in de ArenA, net alsof er heel veel druk op FC Twente stond."

Tijmen van Wissing haakt vervolgens in: "Het was ook wel een wonderlijke ambiance gisteren (zondag, red.), zeker toen Weghorst even de 2-0 leek te maken. Toen was er wel een lading in dat stadion waar FC Twente enigszins van onder de indruk was. Waarom? Je bent in een theater waar het meest onwaarschijnlijke gebeurt. Dan raak je toch enigszins bevangen van wat stress. Er waren meerdere spelers die daar last van hadden."

Lees meer:
0 reacties