Trainer OGC Nice: "Ik volg FC Twente al enkele weken intensiever"

Franck Haise
Franck Haise Foto: © Pro Shots

OGC Nice ontvangt morgen in het eigen stadion FC Twente, dat de huid tot dusver duur heeft verkocht in de Europa League. OGC Nice haalde tot dusver één punt en is uit op de eerste driepunter op Europees vlak.

Franck Haise vertelt in de persconferentie in aanloop naar het duel het volgende. "Met onze eerste drie resultaten weten we dat we in totaal drie keer moeten winnen in de vijf resterende wedstrijden om door te gaan in ons Europees avontuur. Als het geen alles-of-niets-wedstrijd is, dan is het zeker één van de drie wedstrijden die we moeten winnen", vertelt hij hoopvol.

De Fransman is helder over FC Twente en onderschat de Tukkers zeker niet. "Ze hebben een goede ploeg en ik volg hen al enkele weken intensiever. Als je gelijk speelt tegen Manchester United en Fenerbahçe zo onder druk zet… Twente is een heel dynamisch team, dat snel in de aanval gaat, met veel mensen voor de goal verschijnt en technisch erg sterk is. Het zal heel dicht bij elkaar liggen. Twente is echt een heel goed team en we zullen goed voor de dag moeten komen om hen te verslaan, dat staat vast."

Zet in op FC Twente - Excelsior!

FC Twente speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen Excelsior. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties