Bonussen transfer Sem Steijn bekend: "Dat kan allemaal opplussen"

FC Twente won zondagmiddag met 0-2 op bezoek bij Sparta Rotterdam. Sem Steijn was met een fraai doelpunt verantwoordelijk voor de tweede goal van de Tukkers op Het Kasteel. De aanvallende middenvelder maakt komende zomer de overstap naar Feyenoord. RTV Oost-verslaggever Nico Wantia denkt dat Steijn nu weer beter gaat spelen, na een aantal 'mindere weken'.
"Voor Steijn is het lekker dat die transfer naar Feyenoord nu al is afgerond. Daar is hij de afgelopen weken toch onderbewust iets minder door geweest", zegt Wantia bij De Oosttribune. "Dit is nu van zijn schouders afgevallen en hij gaat een geweldige transfer maken naar een geweldige club. Twente tevreden, Feyenoord tevreden, Sem Steijn tevreden. Hij kan zich nu lekker focussen op de laatste weken van het seizoen bij Twente. Volgens mij werkt dit alleen maar bevrijdend voor zo'n jongen."
FC Twente-watcher Tijmen van Wissing haakt in op Steijn: "Hij zei zelf dat hij er geen last van had gehad. Hij werd veel van die transfer afgehouden door zijn vader en zijn zaakwaarnemer. Ik denk dat het voor een paar procent heeft meegespeeld. Maar ik vind die jongen wel evenwichtig in elkaar zitten. Het mannetje is nog maar begin twintig, maar ik vind het heel knap hoe dat allemaal maneget. Ook hoe hij staat voor de camera. Hij heeft altijd goede antwoorden. Ik vind het echt een prachtige verschijning."
Transferbedrag
Voor welk bedrag gaat Steijn nu naar Feyenoord? Van Wissing: "Elf miljoen zeker. En dat kan oplopen tot 12,6 of 12,8 miljoen euro. Dat heeft te maken bijvoorbeeld met het aantal wedstrijden dat hij speelt in de Champions League, hoeveel wedstrijden hij sowieso speelt bij Feyenoord en hoeveel goals hij maakt. Dat kan allemaal opplussen. Maar elf miljoen is gegarandeerd." Waarom blijven we steeds verschillende bedragen horen over Steijn? "Feyenoord wil het bedrag een beetje terugschroeven naar beneden. Mensen die de afgelopen weken naar Sem Steijn hebben gekeken, zeggen: 'elke euro is er eentje te veel.'
"Maar als je hem tegen Sparta weer ziet... Fenomenaal." Wantia denkt ook te weten waarom Feyenoord een lager bedrag communiceert. "Als Feyenoord de komende zomer meer spelers gaat halen, en die clubs horen dat Feyenoord 13 miljoen euro heeft betaald voor Steijn. Dan kunnen zij ook weer een hoger bedrag vragen. Feyenoord moet nu zijn eigen onderhandelingspositie niet schaden door van de daken te roepen dat je de hoofdprijs hebt betaald voor Steijn."
Gaat Steijn slagen bij Feyenoord? "Ik dacht dat Zerrouki ook zou slagen bij Feyenoord. Maar het blijkt toch lastiger te zijn om die stap te maken van de Nederlandse subtop naar een Nederlandse topclub. Maar hij heeft wel als voordeel dat doelpunten maken zijn grootste kwaliteit is. Dat deed hij bij ADO al, en dat doet hij nu bij Twente. Dat gaat hij bij Feyenoord ook wel weer doen. Elke trainer is op zoek naar doelpunten. Steijn gaat ongetwijfeld heel veel kansen krijgen van Van Persie", aldus Nico Wantia.
Lagerbielke: "Dankbaar dat ik deel mocht uitmaken van de familie"
Van Baar content met aanwinst: "Opvallende en onvoorspelbare speler"
Talent Sil Blokhuis tekent voor drie jaar: "Dit is de droom"
"Stav Lemkin was de beste verdediger van het EK én WK onder 20"
"FC Twente wil de interesse in Lemkin ontkennen noch bevestigen"
'Go Ahead Eagles toont interesse in oud-speler van FC Twente'
BREAKING: 'FC Twente heeft verdediger binnen en troeft Feyenoord af'
Wim Kieft positief: "Als hij het niveau van FC Twente haalt..."
Willem II haalt voormalig jeugdspeler van FC Twente naar Tilburg
VIDEO: Vennegoor of Hesselink scoort bij Oranje Onder 19, assist Rots
Duits: "Daar was Joseph Oosting in eerste instantie niet blij mee"
Jill Roord dolgelukkig: "We wonen sinds kort samen in Nederland"
Voormalig FC Twente-verdediger (27) duikt op bij Bosnische ploeg
Roord terug naar Nederland: "PSV, Ajax en FC Twente waren opties"
Veroordeelde Promes aangekomen in Nederland, direct vastgezet
Wim Kieft komt met voorspelling: "Dan schiet hij er 15 tot 20 in"
Sem Steijn spreekt grote ambities uit: "Ik denk dat het kan"
Scholten: "Ik kan het alleen maar met Erik ten Hag eens zijn"
'RKC wil 800.000 euro voor Margaret: twee clubs zeer concreet'
Twentecafé | 'FC Twente is druk bezig': "Twee nieuwe spelers"
FC Twente kiest voor andere sponsor voor de trainingskleding
FC Twente strikt nieuwe kledingpartner uit Hengelo: "Italiaans"
Privéleven Sanders en Roord opeens op straat: "Doe effe normaal"
'Oud-FC Twente-speler Verdonk kan stap binnen Eredivisie maken'
Oosting laat vijf talenten meetrainen bij voorbereiding FC Twente
Twentecafé: 'FC Twente stelt ultimatum aan begeerde Besselink'
Versterkingen op komst bij FC Twente: "Gaan meer spelers volgen"
BREAKING | FC Twente heeft nieuwe hoofdsponsor: "Vanaf 1 juli"
Jord Roos vindt nieuwe club na vertrek bij FC Twente/Heracles O21
FC Twente begint maandag met voorbereiding, supporters welkom

VIDEO: Vennegoor of Hesselink scoort bij Oranje Onder 19, assist Rots

Steijn over favoriet rugnummer: "Bij FC Twente met 14 gespeeld"

Sem Steijn eerlijk: "FC Twente zei dat ik het moest verbeteren"

Van den Belt tevreden: "Dat is een goed jaar voor me geweest"

FC Twente verloor sterkhouders: "Daarom kwamen ze vroeg bij mij"

Oranje O19 naar halve finale EK; Panneflek geeft assist (video)
