Twentecafé | FC Twente wil nieuwe aanvaller halen: "Buitenkansje"

Arnold Bruggink op de tribune bij FC Twente
Arnold Bruggink op de tribune bij FC Twente Foto: © Pro Shots

De transfergeruchten vliegen weer om onze oren, dus het is de hoogste tijd om het Twentecafé weer te openen. Wij houden jullie op de hoogte van de laatste nieuwtjes, geruchten en roddels uit de voetbalwereld omtrent FC Twente-spelers, mogelijke aanwinsten en oud-spelers van de Enschedese club.

Vrijdag 23 augustus: Tys laat op het forum van FCTwente.net weten dat er 'serieuze contacten' zijn met enkele centrale verdedigers uit binnen- en, vooral buitenland. "Na Van Rooij hoopt de club begin komende week deze positie ook te hebben opgevuld. Aanvaller wordt een buitenkansje", verklapt hij. De Tukkers werden eerder in verband gebracht met spelers als Younes Namli, Naci Ünüvar en Thierry Ambrose. 

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties