Twentecafé: 'Streuer selecteert door': "Komen nog 2 spelers bij"

Jan Streuer en Dominique Scholten
Jan Streuer en Dominique Scholten Foto: © MTB-Photo

Het Twentecafé is ook deze week weer geopend, want er staat weer het nodige te gebeuren bij FC Twente. Wij houden jullie op de hoogte van de laatste nieuwtjes, geruchten en roddels uit de voetbalwereld, maar voel je ook vrij om off-topic te gaan in de comments. 

Vrijdag 15 augustus: Jan Streuer krijgt het in de komende weken waarschijnlijk nog druk. Op het forum van FCTwente.net laat 'jimmy65' weten dat hij nog vijf mutaties verwacht bij de club uit Enschede. "Er moeten/komen nog 2 spelers. Gaan er nog 3 weg. Als je kijkt naar het Europese programma van AZ, Utrecht, Go Ahead… die gaan punten verspelen. Dit seizoen kun je een grote stap zetten. Dat besef is er wel degelijk bij directie", verzekert hij. De Tukkers zijn waarschijnlijk nog op zoek naar een vervanger voor Michel Vlap, terwijl er mogelijk ook nog een rechtsbuiten bij komt. Mees Hilgers is één van de spelers die mag vertrekken. 

Maandag 11 augustus: FC Twente is na de naderende komst van Sondre Ørjasæter nog niet klaar op de transfermarkt. De doorgaans goed ingevoerde Tys weet dat de Tukkers nog een offensieve versterking zoeken. "Er komt voor 95% nog een rechteraanvaller bij!", schrijft hij op het forum van FCTwente.net

Lees meer:
0 reacties