UEFA maakt scheidsrechter bekend voor duel FC Twente met Union SG

De Europa League-trofee
De Europa League-trofee Foto: © Pro Shots

FC Twente speelt deze week een wedstrijd van kritiek belang in de Europa League. Het Belgische Union SG komt op bezoek in Enschede. 

In Enschede is men er al klaar voor. De wedstrijd vindt donderdagavond plaats, de aanvangstijd is 21:00 uur. De UEFA heeft via haar officiële kanalen bekend gemaakt wie de fluit hanteert tijdens dit duel. Die eer gaat naar de Schotse scheidsrechter John Beaton. 

Daniel McFarlane en David McGeachie zullen hem vanaf de zijlijn bijstaan als zijn assistenten. Andrew Dallas zal in het duel in Enschede als VAR fungeren. Hij krijgt daarbij hulp van Jarred Gillett. Calum Scott is de vierde official. 

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties