Unnerstall gefrustreerd: "Dertig minuten met één man minder"
FC Twente verloor afgelopen weekend met 1-0 van NEC. De Tukkers speelden een groot deel van de tweede helft met tien man, na een rode kaart voor Max Bruns. Lars Unnerstall weet dat het door die rode prent lastiger werd voor zijn ploeg.
"Ik denk dat we goed begonnen, we voetbalden goed onder de druk uit", blikt de doelman terug voor de camera's van het clubkanaal. "Ook met het missen van Hilgers en Pröpper vond ik dat Van Hoorenbeeck en Bruns het goed op hebben gepakt en heel stabiel speelden."
In de 49e minuut had Unnerstall geen antwoord op een fraaie vrije trap van Calvin Verdonk. "In de tweede helft geven we één vrije trap weg, die die speler uitstekend binnen schiet." Daarna trok Bruns aan de noodrem. "Dan krijgen we nog een rode kaart en dan wordt het hier uit bij NEC heel lastig, zeker met een man minder", weet de Duitser.
Unnerstall heeft er dan ook flink de pest in. "Zeker, als je net na de 1-0 die rode kaart krijgt, dan moet je nog dertig minuten met één man minder. Het is nog goed dat we gewoon door blijven gaan en proberen nog een keer te scoren. We hebben er een gevecht van gemaakt, maar helaas lukte het niet."