Unnerstall krijgt wind van voren: "Het slaat gewoon nergens op"

Lars Unnerstall
Lars Unnerstall Foto: © Pro Shots

Dankzij Lars Unnerstall kreeg FC Twente in het duel met Feyenoord nog voor rust de 2-0 om de oren. Na slecht uitspelen van de keeper wisten de Rotterdammers te profiteren, zag ook René van der Gijp.

"Ik moet jou heel eerlijk bekennen, Wilfred. Jij zou zeggen: wen er maar aan, maar ik kán er niet aan wennen dat de keeper degene is die de opbouw verzorgd. Daar kan ik écht niet aan wennen, want het slaat gewoon nergens op…", begint Van der Gijp bij Vandaag Inside. Johan Derksen is het daarmee eens: "Al die trainers doen elkaar na."

Van der Gijp wijst Pep Guardiala aan als degene die dit idee bedacht. De goal van Hwang In-beom is het gevolg van slecht uitspelen. "Dit kan toch niet, jongens. Een keeper kan een back aanspelen, maar verder houdt het op…", analyseert Van der Gijp.

Sowieso was Gijp niet onder de indruk van het niveau. "Dat was echt een duel voor de supporters… niet voor de neutrale kijker, maar dat was bij Ajax en PSV ook niet." Derksen: "De Eredivisie is een bedroevend niveau. Je hoeft maar even naar een wedstrijd in Engeland te kijken en dan kijk je nóóit meer naar een wedstrijd in de Eredivisie", sluit Derksen af.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 SC Heerenveen 30 -15 37
Bekijk de hele stand