Unnerstall krijgt wind van voren: "Het slaat gewoon nergens op"

Lars Unnerstall
Lars Unnerstall Foto: © Pro Shots

Dankzij Lars Unnerstall kreeg FC Twente in het duel met Feyenoord nog voor rust de 2-0 om de oren. Na slecht uitspelen van de keeper wisten de Rotterdammers te profiteren, zag ook René van der Gijp.

"Ik moet jou heel eerlijk bekennen, Wilfred. Jij zou zeggen: wen er maar aan, maar ik kán er niet aan wennen dat de keeper degene is die de opbouw verzorgd. Daar kan ik écht niet aan wennen, want het slaat gewoon nergens op…", begint Van der Gijp bij Vandaag Inside. Johan Derksen is het daarmee eens: "Al die trainers doen elkaar na."

Van der Gijp wijst Pep Guardiala aan als degene die dit idee bedacht. De goal van Hwang In-beom is het gevolg van slecht uitspelen. "Dit kan toch niet, jongens. Een keeper kan een back aanspelen, maar verder houdt het op…", analyseert Van der Gijp.

Sowieso was Gijp niet onder de indruk van het niveau. "Dat was echt een duel voor de supporters… niet voor de neutrale kijker, maar dat was bij Ajax en PSV ook niet." Derksen: "De Eredivisie is een bedroevend niveau. Je hoeft maar even naar een wedstrijd in Engeland te kijken en dan kijk je nóóit meer naar een wedstrijd in de Eredivisie", sluit Derksen af.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand