Van Bergen gefileerd: "Dan ben je er gewoon met de kop niet bij"

Mitchell van Bergen
Mitchell van Bergen Foto: © BSR Agency

Leon ten Voorde zag FC Twente bloedeloos gelijk spelen tegen Olympiakos. De journalist zag dat Joseph Oosting maar één wisselmoment had in de tweede helft: dat kwam de ploeg niet goed uit. 

"Doordat hij in de eerste helft al twee keer had gewisseld, had hij nog maar één wisselmoment. Dus hij moest al die drie wissels op hetzelfde moment inbrengen in de tweede helft. Dat is ook wel een nadeel. Dat is best ingewikkeld en daar moet je met je staf heel snel over nadenken", opent Ten Voorde bij De Ballen Verstand van TC Tubantia. 

"Toen kwamen Rots en Van Bergen er nog in", vervolgt Ten Voorde over de keuzes die de trainer vervolgens maakte. "Rots heeft weinig ballen gehad. Ik was wel heel teleurgesteld in Van Bergen. Het lijkt dan allemaal weer heel dreigend, maar hij stond ook weer twee of drie keer buitenspel."

Daar begrijpt de journalist bijzonder weinig van. "Daar word je ook helemaal gek van. Hoe kun je bij een diepe bal tijdens een uitbraakmoment nou buitenspel staan? Dan ben je er gewoon met de kop niet bij", besluit hij geërgerd. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
vr
30/01
NAC Breda
20:00
FC Twente
za
7/02
FC Twente
20:00
SC Heerenveen
zo
15/02
Telstar
14:30
FC Twente
zo
22/02
FC Twente
12:15
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 AZ 18 2 28
7 FC Twente 18 5 26
8 Sparta Rotterdam 18 -11 26
9 SC Heerenveen 19 1 24
10 FC Utrecht 17 5 23
Bekijk de hele stand