Van de Looi reageert op FC Twente-supporters: "Jammer voor ze"

Erwin van de Looi lacht
Erwin van de Looi lacht Foto: © Pro Shots

Heracles Almelo won dinsdagavond in de kwartfinale van de KNVB Beker met 2-0 van FC Utrecht en Mats Rots nam op fraaie wijze de tweede treffer voor zijn rekening. Trainer Erwin van de Looi snapt dat veel FC Twente-fans het, na de transfer van Anass Salah-Eddine, zonde vinden dat de linksback verhuurd is. 

"Ja, jammer voor ze hè? Hij maakt een geweldige goal", vertelt hij op de website van RTV Oost. "Wat hij vanaf de eerste dag op de training laat zien... Hij is gewoon onomstreden. En aan hem om het vol te houden. Hij maakt een hele goede indruk", aldus Van de Looi, die voor het duel had gelezen dat FC Utrecht-trainer Ron Jans 'De Kuip al een beetje kon ruiken'. Dat gebruikte de oefenmeester van Heracles Almelo uiteraard in zijn voorbereiding. 

"We hadden er net een discussie over. Ik heb een foto van een neus laten zien aan de spelers en gevraagd of ze begrepen waar het over ging", lacht hij. "Ze wisten allemaal dat het de neus van Ron Jans was. Ik heb het gebruikt. Ik vond het wat vroeg om in de kwartfinale De Kuip te ruiken", aldus Van de Looi, die zijn ploeg eerder dit jaar gelijk zag spelen tegen FC Utrecht. "We hebben wel meer wedstrijden gehad dat we dikke kansen laten liggen en dan eindig je met een gelijkspelletje. Dan ben je in mineur. Vandaag maak je het af en ga je naar de halve finale van de beker. Een mooie avond voor ons allemaal."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
Bekijk de hele stand