Van den Belt: "Ik vroeg na PSV ook aan anderen: zijn we blij?"

Thomas van den Belt juicht
Thomas van den Belt juicht Foto: © MTB-Photo

Thomas van den Belt gaat met dubbele gevoelens de zomerstop in. Enerzijds kon hij genieten van de met FC Twente behaalde vierde plek in de Eredivisie, anderzijds verloren de Tukkers met liefst 5-1 op bezoek bij PSV.

"Ik denk dat Europees halen met FC Twente altijd mooi is. Het is de laatste jaren al een aantal keer gebeurd, maar het blijft mooi als je Europa ingaat", zegt Van den Belt tegenover RTV Oost. Op het bordes stond hij al eens, toen hij de promotie naar de Eredivisie met PEC Zwolle vierde. "Het is anders dan bij PEC Zwolle. Daar gingen we de KKD uit, nu gaan we Europa in. Dat is toch altijd speciaal."

"Ik denk ook dat het voor de supporters speciaal is, met hele mooie wedstrijden die eraan komen en hopelijk ook met een hele mooie poulefase", zegt Van den Belt, die bepaald niet genoot van het duel van FC Twente met PSV. "Na de 3-1 ben ik Ajax gaan kijken, lekker binnen."

"Ik was na de wedstrijd heel blij. Maar ik vroeg ook aan anderen: zijn we blij? We verloren met 5-1. Dus het is een beetje dubbel. We hadden derde kunnen worden. Maar we hebben Europees voetbal en daar gingen we voor. Het was een heel mooi einde van het seizoen", besluit hij. 

Zet in op Nederland tegen Japan!

Het Nederlands elftal begint zondagavond aan het WK met de poulewedstrijd tegen Japan. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties