Van den Brom boos ondanks zege: "Ik vind het onverklaarbaar"

John van den Brom bij ESPN
John van den Brom bij ESPN Foto: © BSR Agency

FC Twente had het op bezoek bij Fortuna Sittard bijzonder lastig, maar wist de wedstrijd na rust alsnog om te draaien en met 1-2 te winnen. Trainer John van den Brom was na afloop vooral duidelijk over de eerste helft van zijn ploeg.

"Ik ben heel boos geworden. Ik vind het onverklaarbaar hoe wij de eerste helft gespeeld hebben. Na vorige week verwacht je een reactie, maar daar zijn we de eerste helft niet in geslaagd. Het was zo ver onder ons niveau. Dat wil je niet, maar het gebeurt wel. Dan moet er in de rust wel iets gebeuren om het tij te keren", zo vertelt hij aan RTV Oost.

Na rust speelde Twente beter en vielen ook de doelpunten, maar volgens Van den Brom moet zijn ploeg constanter worden, zeker met het oog op de slotfase van het seizoen. "Ik wil dat we het negentig minuten kunnen opbrengen, zeker nu het spannend wordt in de competitie. Je speelt allemaal finales, dus dan is dit niet genoeg. We moeten ons echt wel bewust zijn dat we beter kunnen, dat hebben we al laten zien, maar ook vooral echt beter moeten."

Door de overwinning blijft FC Twente meedoen in de strijd bovenin en daar was de trainer uiteindelijk wel tevreden over. "Je kunt nu weer kijken wat er dit weekend gaat gebeuren. Wil je tot het einde mee blijven doen, dan moet je wedstrijden winnen."

Lees meer:
0 reacties