Van den Brom: "Ja, dat kost soms heel veel tijd en soms ook niet"

John van den Brom staat vrijdagavond voor het eerst aan het roer als trainer van FC Twente. De opvolger van Joseph Oosting laat weten wat de supporters van hem kunnen verwachten.

"Ik ben wie ik ben. Ik ben nu nog steeds dezelfde trainer", vertelt de ervaren oefenmeester tegenover 1Twente Enschede. "Natuurlijk heb je meer ervaring en dan kan je dingen makkelijker van je af laten glijden en ook bij de collega's neerleggen. Aan de andere kent ben ik ook wel iemand die echt wel aanwezig is op het trainingsveld. Dat hoort ook bij een taak als trainer/coach, vind ik."

"Maar dat is ook wat spelers nodig hebben", meent Van den Brom. "Zij moeten weten waar ze aan toe zijn en wat we doen in bepaalde situaties. Ja, dat kost soms heel veel tijd en soms ook niet. Heel veel dingen zijn ook gewoon hetzelfde."

Van den Brom zal niet heel veel wijzigen. "Ik ben hier niet om het wiel opnieuw uit te vinden. Ik ben hier om het bestaande geheel, de filosofie en visie van de club om die proberen weer terug te krijgen, iets wat deze spelers ook al heel veel hebben laten zien. En dat gekoppeld krijgen aan resultaten. Dat is uiteindelijk de mooiste uitdaging van de afgelopen dagen en morgen (vrijdag, red.) zullen we zien of dat genoeg is", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand