Van den Brom over FC Twente-speler: "Moet wat egoïstischer worden"

John van den Brom
John van den Brom Foto: © BSR Agency

FC Twente won zaterdag met 5-0 van SC Heerenveen, en daar zaten genoeg mooie goals bij. Voor trainer John van den Brom maakt het op dit moment van het seizoen niet uit wie de mooiste treffer van de avond maakte.

"In deze fase vind ik elke goal een wereldgoal", zegt Van den Brom tegen RTV Oost. "Ik vond het vooral mooi dat we vijf verschillende doelpuntenmakers hadden, die niet bovenaan de topscorerslijst in Nederland staan, maar wel constant in positie komen om te scoren. We wachten nog op de goal van Sondre Orjasaeter, maar als je ziet hoe het publiek met hem omgaat… Hij speelde echt een geweldige wedstrijd."

"Jammer dat hij niet scoorde, maar dit geeft hem veel moed en vertrouwen voor de komende weken. Dit is echt een opluchting. Ik snap ook wel dat hij voor die goal gaat. Wij zijn al tijden met hem bezig. Soms moet hij misschien wat egoïstischer zijn, want hij is degene die áltijd de bal afspeelt", vervolgt Van den Brom.

De trainer is bovendien blij dat hij de criticasters heeft kunnen laten zien dat Twente op deze manier kan voetballen én scoren. "We hebben laten zien dat we gewoon een hele goede ploeg zijn. Iedereen mag daar wat van vinden, maar ik zeg gewoon wat ik zie. Dit doen we al een aantal weken, en als het bij ons de goede kant opvalt, wordt het natuurlijk ook makkelijker", aldus Van den Brom.

Zet in op FC Twente tegen FC Utrecht!

FC Twente speelt zondag de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties