Van den Brom ziet uitblinker bij FC Volendam: "Een groot wapen"

John van den Brom in de Grolsch Veste
John van den Brom in de Grolsch Veste Foto: © Pro Shots

FC Twente gaat zaterdagavond op bezoek bij FC Volendam, maar trainer John van den Brom waakt voor onderschatting bij de club uit Enschede. De ervaren oefenmeester is onder indruk van de promovendus. 

“Wanneer we onze ambities op de ranglijst waar willen maken dan zijn dit voor ons wedstrijden om te winnen”, vertelt hij op de website van FC Twente. "Maar zo makkelijk zal dat niet gaan. Volendam is een prima voetballende ploeg en speelt zeker thuis makkelijk", constateert Van den Brom.

"Met Henk Veerman hebben ze een groot wapen in huis en ze hebben goede buitenspelers", waarschuwt hij. Van den Brom heeft echter vertrouwen in een goede afloop en is blij dat de internationals - zoals Ramiz Zerrouki (Algerije) en Stav Lemkin (Israël) - met een goed gevoel zijn teruggekeerd. 

“De meesten hebben veel gespeeld voor hun land, dat is mooi. Belangrijkste is dat ze allemaal fit en gezond zijn teruggekomen", besluit Van den Brom, die Stav Lemkin in de basis laat beginnen door de schorsing van aanvoerder Robin Pröpper. Ook Kristian Hlynsson is geschorst, waardoor Daan Rots op '10' begint. 

Doe mee aan het WK-spel van Twentefans!

Het WK begint op donderdag 11 juni in de Canada, de Verenigde Staten en Mexico. Hoe ver gaat Oranje komen? Doe mee aan het WK-spel van Twentefans op Scorito!

Lees meer:
0 reacties