Van der Hart blij met gelijkspel tegen Twente: "Toont veel karakter"

Mickey van der Hart
Mickey van der Hart Foto: © Pro Shots

SC Heerenveen en FC Twente hebben een punt overgehouden aan de onderlinge ontmoeting. In het Abe Lenstra Stadion werd het 3-3, volgens doelman Mickey van der Hart een duel met 'twee gezichten'.

In de eerste helft kreeg hij drie treffers om de oren. "Je probeert natuurlijk altijd te analyseren: in hoeverre kan je jezelf daarbij wat verwijten? En ik denk dat die goals die gescoord worden dat die voor mij lastig waren. Natuurlijk is het dan klote dat je drie goals tegen krijgt, maar ik ben wel blij met dit punt", reageert Van der Hart na afloop bij Omrop Fryslân.

Volgens de keeper ging het in de tweede helft een stuk beter bij SC Heerenveen. "Het was wat agressiever. In de goede zin van het woord, niet dat we om ons heen lopen te schoppen. Maar ik vond dat dit wel de manier is hoe je een ploeg als Twente moet bestrijden", klinkt het. "In de eerste helft willen we het wel, maar wat dan de grondslag daarvan is dat het dan niet lukt... Na rust hebben we dat voor mijn gevoel veel beter gedaan. Het toont echt heel veel karakter dat we hier nog een punt uit het vuur slepen."

Van der Hart heeft nog alle vertrouwen in het halen van de play-offs: "Tuurlijk. Je kan nog achttien punten halen. En we krijgen Sparta nog. Maar het is wel duidelijk dat we nu niets hebben aan gelijke spelen. We hebben overwinningen nodig. Zondag (tegen FC Utrecht, red.) moet drie punten opleveren en dan is alles nog mogelijk."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Zet € 10 in op FC Twente wint van RKC Waalwijk en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
Bekijk de hele stand