Van der Meijde: "Die sprong zo een keer naakt de hekken in, hè?"

Joseph Oosting speelde zelf jarenlang bij FC Emmen. De huidige trainer van FC Twente speelde daar samen met oud-FC Twente-speler Pascal de Vries. Andy van der Meijde kent De Vries ook nog van zijn tijd bij FC Twente.

"Dat is een mooie vent, hè?", zegt Van der Meijde in zijn programma Bij Andy in de auto! "Die was zo gek als een deur. Die sprong zo een keer naakt de hekken in, hè? Heb je dat verhaal gehoord, haha?"

Oosting kent De Vries goed. "Dat was mijn maat bij FC Emmen", vertelt hij. Oosting wist niet van het verhaal van Van der Meijde. "Ik weet wel dat Emmen bezig was het stadion uit te breiden. We kwamen van het trainingsveld af en Hennie Spijkerman was onze trainer. Die was best wel serieus. Er waren allemaal sponsoren die het stadion rondliepen. Pascal trekt op een gegeven moment zijn kleren uit en hield alleen zijn onderbroek aan. En toen ging hij voetballen. Alleen die sponsoren kijken van: wat doet die gozer?", aldus Oosting.

Van der Meijde weet dat De Vries ook vaak voormalig FC Twente-teammanager Toon Renes de gek aan stak. "Daar was hij de hele dag mee aan het ouwehoeren. Dat was echt zo'n kerel uit Enschede, die echt plat praatte. En dan riep Pascal de hele dag: Toon, lik me de kont schoon. Dat ging de hele dag door en was zo mooi. Ik kwam van Ajax en dat was een beetje serieus, maar hier... En dan reageerde Toon: godverdomme, hoal nu een keer de bek dicht. Toen wist ik, hier zit ik op m'n plek. Dat was zo'n mooie tijd hier."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 25 45 55
3 FC Utrecht 25 8 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand