Van Halst over oud-trainer FC Twente: "Ken hem als aimabele man"

Jan van Halst
Jan van Halst Foto: © Pro Shots

Jan van Halst ziet dat voormalig FC Twente-trainer Alfred Schreuder de behoefte voelt om van zich af te bijten. De oud-speler van de Tukkers heeft hier geen problemen mee, maar denkt wel dat Schreuder aan het kortste eind trekt in de topper van zondag tegen PSV.

"Dat is toch wel veranderd: ze kregen een paar klappen in Europa en ook in de competitie is het spel niet best", begint de oud-Ajacied, die verwacht dat PSV er met de drie punten vandoor gaat uit Amsterdam. "Ik denk dat PSV gaat winnen. Dat zegt mijn gevoel. Het piept en kraakt bij Ajax, er is een hoop gedoe. 1-3."

"Je kan ook goed spelen en verliezen. Het is toch PSV", gaat Van Halst verder, die Ajax-trainer Alfred Schreuder nog kent uit zijn tijd bij FC Twente. "Ik ken hem als een hele aimabele, fijne vent. Maar je ziet ook dat hij de behoefte heeft gevoeld om van zich af te bijten, met die beruchte persconferentie (na de wedstrijd tegen Excelsior, red.). Ik vind dat wel leuk, soms moet dat even", aldus de analist bij Voetbalzone.

Zet €10 in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op FC Twente (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
za
13/01
FC Twente
18:45
AZ
za
20/01
NEC
16:30
FC Twente
zo
28/01
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
3/02
FC Twente
16:30
RKC Waalwijk
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 46 45
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 14 22 30
4 FC Twente 14 13 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
Bekijk de hele stand