Van Rooij-deal duurde even: "Toen hebben ze hem binnen kunnen halen"

Bart van Rooij tekende afgelopen zomer een vierjarig contract bij FC Twente. De rechtsback kwam over van NEC, en werd gelijk een vaste waarde in de basisopstelling van de Tukkers. De 23-jarige verdediger heeft laten zien dat hij eenvoudig op het niveau meekan. Waarom heeft FC Twente hem niet eerder proberen te halen? Clubwatcher Tijmen van Wissing geeft antwoord.

"Hij heeft altijd wel op de welbekende lijstjes gestaan. Maar zoals je weet, heeft technisch directeur Arnold Bruggink meer uitgegeven dan aanvankelijk was begroot", zegt Van Wissing bij De Oosttribune. "Alfons Sampsted is uiteindelijk verkocht. Het is met Birmingham City niet héél lang een gesteggel geweest, maar dat duurde even."

De clubwatcher vervolgt: "Sampsted had natuurlijk een mindere periode en ze hadden aanvankelijk gedacht dat Youri Regeer daar beter uit de verf zou komen, maar hij heeft zich echt bewezen op het middenveld. Toen kwam er geld vrij en hebben ze Van Rooij binnen kunnen halen." 

"Ze moesten Sampsted echt wel van de loonlijst hebben, en uiteindelijk heeft hij ook nog een transferwaarde opgeleverd. Dat is heel mooi voor FC Twente. Volgens mij zijn ze er financieel niet op achteruitgegaan." Collega Jan van Staa is lovend over Van Rooij. "Sampsted was een wisselspeler, dit is een basisspeler. Dan heb je een geweldige deal gedaan", aldus Jan van Staa. 

Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties